• Tydzień dla Polski - wyniki konkursu

• Z okazji niedawno minionego Święta Niepodległości na fanpage'u Samorządu Uczniowskiego pojawił się konkurs "Tydzień dla Polski". Polegał on na codziennym wykonywaniu zadań dotyczących naszej Ojczyzny (m.in zobaczenie polskiej bajki, znalezienie Polski na mapie lub przygotowania potrawy w barwach narodowych). Z wielu nadesłanych zadań wyróżnione zostały prace:

Emilii Dobrowolskiej
            Sabiny Ryś
            Natalii Przybyłek
            Pauliny Skorupy
            Mai Rymut
            Mileny Niedbały
            Mikołaja Młyńczaka
            Magdaleny Mikołajczyk
            Kai Paździor
            Jakuba Ryka
            Franciszka Węzika
            Adama Kalinowskiego
            Anny Derewońko
            Dominika Smusa
            Damiana Kurowskiego

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród codziennie od 8:00 do 14:30 do Sekretariatu budynku głównego (ul. Korczaka 2).

Dziękujemy za udział w konkursie!

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

• Filmowy Konkurs: "Wykorzystanie matematyki w życiu codziennym"

• Uczniowie naszej szkoły: Iza z kl. V i jej brat  Wojtek z kl. III nagrali film, w którym pokazują, że znajomość matematyki  jest bardzo  przydatna w życiu codziennym.  Ich film zajął II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym: Niech para się postara.

Gratulujemy serdecznie

• KONKURS BIBLIJNY

• W związku z trudną sytuacją epidemiologiczną Konkurs Biblijny odbędzie się w innym terminie, który zostanie  podany w odpowiednim czasie przez Kurię Diecezji Gliwickiej.