• Regulaminy

• Regulaminy aktualnych inicjatyw oraz konkursów organizowanych przez Samorząd, lub przy jego współudziale.

Twój szczęśliwy numerek

1.    Szczęśliwy numerek dotyczy tylko uczniów klas IV – VI.
          2.    Osoba, która w dzienniku ma wylosowany numer jest zwolniona tylko z odpowiedzi oraz niezapowiedzianej kartkówki (nie jest zwolniona z obowiązku odrobienia zadania domowego, posiadania przyborów oraz książek, z pisania zapowiedzianej kartkówki, sprawdzianu itd.)
          3.    Losowanie odbywa się codziennie rano.
          4.    Szczęsliwy numerek jest losowany oraz upubliczniany na gazetce Samorządu przez Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego lub jego Zastępcę przed 1 godziną lekcyjną.
          5.    Losowanie odbywa się bez zwracania w obrębie tygodnia (numerek raz wylosowany jest odkładany, wszystkie numerki wracają do puli w każdy poniedziałek rano przed pierwszym losowaniem w danym tygodniu).
          6.    Szczęsliwy numerek zostaje automatycznie „zawieszony” na 2 tygodnie przed wystawieniem ocen.
          7.    Regulamin wchodzi w życie z dniem 10.X.2011